Zlot Turystyczny Szlakami Jana Pawła II w Beskidzie Wyspowym

W dniach od 14 do 16 września 2023 r. odbywać się będzie XXVI Gwiaździsty Zlot Turystyczny Szlakami Jana Pawła II organizowany przez Stowarzyszenie im. Adama Barskiego „Tradycja i Turystyka” z Krakowa oraz Urząd Gminy Tymbark przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i Powiatu Limanowskiego. Uczestnicy wyruszą na wędrówkę szlakami papieskimi pięknego Beskidu Wyspowego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem i regulaminem Zlotu dostępnym poniżej:

FOLDER (PDF) XXVI Gwiaździsty Zlot Szlakami Jana Pawła II

Wśród atrakcji zaplanowanych przez organizatorów będzie koncert galowy zespołu Zośka C- dur i Przyjaciele na 30-lecie (15 września od godziny 18:00), występy zespołów regionalnych oraz gra terenowa ,,Po Kwiat Paproci – Tymbark 2023”.

Serdecznie zapraszamy!

Patronat Honorowy Zlotu:

Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej

Patronat Medialny Zlotu: TVP 3 oraz Radio Kraków.

Jednym z członków komitetu honorowego wydarzenia jest Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

źr.: UG Tymbark