Trwają zgłoszenia do projektu „Miejsca Przyjazne Rowerzystom”

Właściciele obiektów, posiadających udogodnienia dla rowerzystów mogą zgłaszać  się do programu „Miejsca Przyjazne Rowerzystom” – edycja 2023 r. Zgłoszenia do sieci w 2023 roku przyjmowane są do 30 września.

Otrzymanie statusu Miejsca Przyjaznego Rowerzystom (MPR) wiąże się m.in. z prawami do korzystania z loga programu, występowania informacji o obiektach w materiałach promocyjnych województwa małopolskiego i na wybranych stronach internetowych Małopolski oraz uczestnictwem w wydarzeniach, promujących MPR.

Status MPR jest przyznawany wszystkim tym obiektom, które posiadają udogodnienia dla turystów rowerowych, w tym m.in. bezpieczne i nieodpłatne miejsce do przechowywania rowerów, sprzęty służące do podstawowych napraw czy aktualne informacje o punktach serwisowych, działających w najbliższej okolicy. Szczegółowe informacje na temat kryteriów można znaleźć TUTAJ.

To już kolejna edycja naboru Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. Obecnie w Małopolsce ten status posiada już 200 obiektów z całego regionu.

Zgłoszenia do sieci w 2023 roku przyjmowane są do 30 września, wyłącznie za pomocą  formularzy on-line:

Podmiot, który zgłasza obiekt musi udokumentować spełnienie kryteriów już na etapie zgłoszenia.

Regulamin nadawania statusu Miejsca Przyjaznego Rowerzystom

Dodatkowe informacje o naborze można uzyskać na stronie internetowej https://narowery.visitmalopolska.pl/pl_PL/mpr  pod adresem e-mail mpr@umwm.malopolska.pl oraz pod numerem telefonu: 12 37 96 025

Dodatkowe informacje o MPR w Małopolsce są dostępne na stronie narowery.visitmalopolska.pl