Zaproszenie na 41. Dni Gorczańskie w Kamienicy

29 lipca 2023 r. w amfiteatrze „Saturn” w Kamienicy odbędą się po raz 41. Dni Gorczańskie, organizowane przez Gminę Kamienica oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji. Wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Powiatu Limanowskiego.

Tegoroczne Dni Gorczańskie w amfiteatrze „Saturn” rozpocznie o godz. 14:30 występ  zespołu cheerleaders Diamond Cheer. Po nim na scenie zaprezentuje się Gminna Orkiestra Dęta z Kamienicy. Odbędzie się również prezentacja Grupy Artystycznej ze Stowarzyszenia Seniorów w Gminie Kamienica i występ Zespołu Regionalnego „Gorce”.

Na godz. 17.00 zaplanowano oficjalne otwarcie 41. Dni Gorczańskich. O godz. 18:00 swój popis da  kabaret „Sakreble”, a po nim wystąpi zespół „Pogwizdani”. Zwieńczeniem  41. Dni Gorczańskich będzie koncert gwiazdy – Patrycji Markowskiej oraz zabawa taneczna prowadzona przez DJ’a.

Ponadto dla uczestników imprezy dostępna będzie strefa gastronomiczna, a dla najmłodszych – dmuchańce.

Szczegółowy harmonogram 41. Dni Gorczańskich znajduje się na zamieszczonym poniżej plakacie: